Громадське обговорення проекту містобудівної документації “Генеральний план с.Юр’ївка”

7 листопада у сільському Будинку культури відбулося громадське  обговорення Генерального плану села Юр’ївка. Більш як півтора року тривала робота з розробки цієї містобудівної документації. У жовтні  поточного року у Запоріжжі відбулася містобудівна рада, де Генплан Юр’ївки отримав позитивний висновок. Місяць тривало ознайомлення населення села із запропонованим проектом розвитку території і ось на громадському обговоренні проект було підтримано без зауважень та рекомендовано до затвердження на наступній сесії сільської ради. Генеральний план передбачає збільшенняя площі населеного пункту більш ніж у два рази, проведено зонування території, передбачено розміщення промислових переробних зон, зон енерговиробництва, рекреації, будівництво штучних водойм та багато іншого. Тож тепер наше село має базовий документ, який дозволяє розвивати територію, залучати інвестиції, вирішувати питання землеустрою, тощо.

20171107_103630 20171107_10351220171107_103749