У дитячому садочку “Садко” відкривається друга група

Зовсім скоро відкриє двері для самих маленьких жителів Юр’ївки друга група дошкільного навчального закладу «Садко». Цієї події чекають всі: працівники садочка, батьки, діти. Здійснити давню мрію юр’ївців про відкриття ще однієї групи у закладі вдалось спільними зусиллями Юр’ївської сільської ради, яка й профінансувала ремонт приміщення, харчування дітей другої групи та збільшення фонду оплати праці (загальна сума витрат з сільського бюджету склала близько 235 тисяч гривень), відділу освіти Приморської РДА й особисто начальника відділу Карнаух Г.В., яка сприяла виділенню необхідних меблів та інвентарю від фонду ЮНІСЕФ та підприємців Панченко Н.Г. та Акритова А.Г. (вони надали благодійну допомогу на придбання лінолеуму). Не малих зусиль приклади і самі працівники дошкільного закладу на чолі з завідуючою Кузьменко Юлією Олександрівною. Вони разом з батьками  наводили лад у приміщенні другої групи.

Другого листопада в гості до дитсадка «Садко» завітали представники відділу освіти Приморської РДА для того щоб впевнитися у тому, що у садочку створені комфортні умови для перебування і виховання дітей, а виділені меблі фондом ЮНІСЕФ дійсно використовуються за призначенням. Перевірка вкотре довела, що юр’ївці  всі розпочаті справи виконують сумлінно. А найкращою подякою дорослим за старання став веселий, щирий дитячий сміх.