Програма соціально-економічного та культурного розвитку села на 2016 рік

Загальні положення

Програма соціально-економічного та культурного розвитку села Юр’ївка на 2016 рік (далі – Програма) розроблена відповідно до вимог Законів України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про місцеве самоврядування в Україні», Державної стратегії регіонального розвитку на період 2016 року.

У програмі визначено цілі та завдання соціально-економічної та культурної політики Юр’ївської сільської ради на 2016 рік, спрямовані на розвиток села – виконання будівельних та ремонтних робіт на об’єктах комунальної власності, з метою формування якісного та безпечного середовища життєдіяльності населення села Юр’ївка.

Заходи програми фінансуються за рахунок коштів бюджету села Юр’ївка.

У процесі виконання Програма може уточнюватися. Зміни і доповнення до Програми затверджуються сесією Юр’ївської сільської ради за поданням сільського голови або відповідальних депутатських комісій.

В селі Юр’ївка функціонує один дитячий садок «Садко» та школа КЗ «Юр’ївська БЗОШ І-ІІІ ст.», один будинок культури.

На території села станом на 01.01.2016 року мешкає 686 чол., з них 40% працездатного населення, площа території сільської ради складає 7457 га., протяжність доріг – 11,7 км., з них 50% з твердим покриттям.

Опис програми

Мета програми.
Метою Програми є створення на належному рівні необхідних умов для вирішення найбільш вагомих проблем життя і праці, а також покращення умов перебування дітей у закладах освіти.

Основні завдання та заходи:

• придбання предметів та матеріалів для ДНЗ «Садко»;
  • виконання програми ЄС ПРО ООН «Покращення умов учбового процесу. Капітальний ремонт, заміна дверних та віконних блоків у КЗ «Юр’ївська БЗОШ І-ІІІ ступенів» Приморського району Запорізької області»;
  • придбання печі булер’ян, для опалення сільського Будинка культури.

Очікуванні результати

Покращення та підвищення благоустрою ДНЗ «Садко» та школи КЗ «Юр’ївська БЗОШ І-ІІІ ст.» та сільського Будинка культури.

Фінансове забезпечення Програми

Фінансування Програми здійснюється за рахунок вільних коштів сільського бюджету.

Найменування заходу

Джерела фінансування

Придбання предметів та матеріалів для ДНЗ «Садко»

Протягом року Вільні залишки коштів бюджету розвитку на 01.01.2016 року 40 000