Привітання з Днем села

Шановна громадо!

Традиційно у вересні наше рідна Юр’ївка відзначає День села!22448302_1159047414239861_1144530438980474367_n-1

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у нашому мальовничому селі з неповторним  колоритом і традиціями. День села – це свято, яке єднає усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє. Славна історія нашого села є часткою історії нашого району, області та держави. А історію, як ми знаємо, творять люди. І головна заслуга в цьому наших пращурів та Ваша, дорогі односельці. Всіх, хто працює на підприємствах, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує наших дітей, хто лікує нас і залучає до культурних цінностей, хто відстоює мир сьогодні на блок-постах і українських кордонах, волонтерських центрах, всюди, де кується наша українська міць. Дорогі земляки! Низький уклін і велика шана Вам за самовіддану працю, за любов до рідного села, за внесок у розвиток та добробут громади. У сьогоднішній святковий день від імені сільської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю Вас з Днем села! Бажаю Вам добра, міцного здоров’я, родинного щастя, миру. А нашому селу – процвітання, стабільності та розвитку.

З повагою, сільський голова, Сергій Трофименко