До Дня Перемоги! Список односельців, які повернулися з війни та були нагородженні бойовими орденами та медалями

Шановні жителі села Юр’ївка, вітаємо вас зі святом Перемоги!

9331b9c995010e629bbdb7a2cb3bec22

З нагоди цього великого свята оприлюднюємо список односельців, які повернулися з війни живими та були нагородженні бойовими орденами та медалями.

Нестеренко Федір Григорович – Герой Радянського Союзу(посмертно). При житті нагороджеений орденами “Слави ІІІ ступеня” ,  “Червоної зірки” та медаллю “За відвагу”.

Нагороджені орденом «Вітчизняної війни І ступеня»

  1. Дем’яненко Іван Сергійович
  2. Лаликін Григорій Іванович
  3. Яценко Володимир Григорович

Нагороджені орденом «Вітчизняної війни ІІ ступеня»

  1. Бондаренко Михайло Ілліч
  2. Симоненко Яків Григорович
  3. Шипанов Михайло Михайлович
  4. Асламов Олександр Дмитрович

Нагороджені орденом «Бойового Червоного Прапора»

  1. Лук’янченко Василь Васильович
  2. Шипанов Михайло Михайлович
  3. Асламов Олександр Дмитрович (нагороджений двічі)

Нагороджені орденом «Слави ІІ ступеня»

  1. Іванченко Іван Давидович
  2. Сухоруков Іван Миколайович
  3. Макаренко Василь Юхимович

Нагороджені орденом «Слави ІІІ ступеня»

  1. Дєдушев Гаврило Никифорович
  2. Сухоруков Іван Миколайович
  3. Макаренко Василь Юхимович
  4. Карпенко Антон Григорович
  5. Шипанов Олексій Потапович
  6. Чаплигін Микола Іванович
  7. Трохименко Дмитро Пимонович
  8. Іванченко Іван Давидович
  9. Дем’яненко Федір Юхимович

Нагороджені орденом «Червоної Зірки»

  1. Бондаренко Михайло Ілліч
  2. Гавриленко Василь Олексійович
  3. Сухоруков Іван Миколайович
  4. Гавриленко Антон Якович
  5. Снісаренко Іван Кузьмич
  6. Шамрицький Семен Дмитрович
  7. Дєдушев Степан Сергійович
  8. Підгайний Микола Михайлович
  9. Шипанов Михайло Михайлович
  10. Бєлоровський Іван Юхимович
  11. Бондаренко Федір Семенович
  12. Яценко Володимир Григорович
  13. Крилов Олексій Кузьмич
  14. Сусліков Олексій Іванович
  15. Дем’яненко Григорій Іванович
  16. Дем’яненко Іван Сергійович
  17. Нестеренко Віктор Самойлович
  18. Бородкін Віктор Самойлович
  19. Носов Олександр Семенович (народжений двічі)
  20. Асламов Олександр Дмитрович

Нагороджені медаллю «За відвагу»

  1. Бондаренко Михайло Ілліч (народжений тричі)
  2. Барвінський Євген Миколайович
  3. Барвінський Всеволод Миколайович (нагороджений двічі)
  4. Трохименко Дмитро Пимонович (нагороджений двічі)
  5. Касьянов Павло Павлович
  6. Воронін Іван Никифорович (нагороджений двічі)
  7. Шипанов Іван Семенович
  8. Стрюк Іван Миколайович (нагороджений двічі)
  9. Заєзжай Григорій Фомич
  10. Сухоруков Іван Миколайович
  11. Фатьянов Іван Михайлович
  12. Шаповал Юхим Кузьмич
  13. Макаренко Іван Іванович
  14. Росіхін Олексій Панасович
  15. Фатьянов Микола Михайлович
  16. Токмань Яків Олексійович
  17. Шаповал Петро Кузьмич (нагороджений двічі)
  18. Брьохов Юхим Степанович
  19. Нестеренко Микола Тихонович
  20. Головін Іван Петрович
  21. Дєдушев Степан Сергійович
  22. Підгайний Микола Леонтійович
  23. Симоненко Микола Тихонович
  24. Дем’яненко Семен Семенович
  25. Галушка Олександр Федорович (нагороджений двічі)
  26. Токарев Олексій Єгорович
  27. Захарченко Микита Андрійович
  28. Шамрицький Костянтин Кирилович (нагороджений двічі)
  29. Череднеченко Іван Степанович
  30. Тригуб Іван Сергійович
  31. Дем’яненко Йосип Антонович (нагороджений двічі)
  32. Гончар Іван Олексійович
  33. Заєзжай Павло Петрович
  34. Нестеренко Григорій Федорович
  35. Яхін Григорій Васильович
  36. Лук’янченко Василь Васильович
  37. Воронін Дмитро Никифорович
  38. Дем’яненко Іван Антонович