Вітання з новорічними святами

novuj-rik-1

Закінчується 2018 рік! Зі всіма своїми негараздами і здобутками, сподіваннями та досягненнями. У передноворіччя часто говориться про те, що ми прожили дуже непростий рік. Насправді все наше життя дуже непросте. Живемо на зламі епох, кардинально змінються цивілізаційні цінності, у країні відбуваються дивні і часто незрозумілі речі, триває гібридна війна… У такий час людині надзвичайно важко визначити де правда, а де кривда, хто друг, а хто ворог, де ті життєві орієнтири і цінності, які можуть зробити нас щасливими. Але як би не було складно і важко, кожен прожитий рік це  історія нашого життя,  історія розвитку нашого села, регіону, країни. Неповторна історія! Тож давайте цінувати кожну гарну і щасливу мить. А таких у 18 році теж було немало.

Шановні юр’ївці та всі друзі нашого села! Вітаю вас з прийдешніми новорічними та різдвяними святами!

Бажаю всім міцного здоров’я, миру, сімейної злагоди, благополуччя і обов’язково оптимізму! Вірте в себе, вірте у своїх дітей і ми обов’язково зробимо нашу країну гідною, сильною і заможною.

З повагою, сільський голова, Сергій Трофименко.