Шановні односельці!

Щиро вітаємо Вас зі 160- річчям заснування  села Юр’ївка.

Бажаємо всім нам добра, миру, процвітання, благополуччя. 

Новини з дитячого садка

Колект20180326_145017ив ДНЗ “Садко”, творчо підходячи до своєї роботи, продовжує оформлення приміщення недавно відкритої другої групи. Завідуюча закладом, вихователі, їх помічники власними зусиллями оздобили приміщення нової роздягальні для дітлахів. Молодці!

Громадське обговорення проекту містобудівної документації “Генеральний план с.Юр’ївка”

7 листопада у сільському Будинку культури відбулося громадське  обговорення Генерального плану села Юр’ївка. Більш як півтора року тривала робота з розробки цієї містобудівної документації. У жовтні  поточного року у Запоріжжі відбулася містобудівна рада, де Генплан Юр’ївки отримав позитивний висновок. Місяць тривало ознайомлення населення села із запропонованим проектом розвитку території і ось на громадському обговоренні проект було підтримано без зауважень та рекомендовано до затвердження на наступній сесії сільської ради. Генеральний план передбачає збільшенняя площі населеного пункту більш ніж у два рази, проведено зонування території, передбачено розміщення промислових переробних зон, зон енерговиробництва, рекреації, будівництво штучних водойм та багато іншого. Тож тепер наше село має базовий документ, який дозволяє розвивати територію, залучати інвестиції, вирішувати питання землеустрою, тощо.

20171107_103630 20171107_10351220171107_103749

У дитячому садочку “Садко” відкривається друга група

Зовсім скоро відкриє двері для самих маленьких жителів Юр’ївки друга група дошкільного навчального закладу «Садко». Цієї події чекають всі: працівники садочка, батьки, діти. Здійснити давню мрію юр’ївців про відкриття ще однієї групи у закладі вдалось спільними зусиллями Юр’ївської сільської ради, яка й профінансувала ремонт приміщення, харчування дітей другої групи та збільшення фонду оплати праці (загальна сума витрат з сільського бюджету склала близько 235 тисяч гривень), відділу освіти Приморської РДА й особисто начальника відділу Карнаух Г.В., яка сприяла виділенню необхідних меблів та інвентарю від фонду ЮНІСЕФ та підприємців Панченко Н.Г. та Акритова А.Г. (вони надали благодійну допомогу на придбання лінолеуму). Не малих зусиль приклади і самі працівники дошкільного закладу на чолі з завідуючою Кузьменко Юлією Олександрівною. Вони разом з батьками  наводили лад у приміщенні другої групи.

Другого листопада в гості до дитсадка «Садко» завітали представники відділу освіти Приморської РДА для того щоб впевнитися у тому, що у садочку створені комфортні умови для перебування і виховання дітей, а виділені меблі фондом ЮНІСЕФ дійсно використовуються за призначенням. Перевірка вкотре довела, що юр’ївці  всі розпочаті справи виконують сумлінно. А найкращою подякою дорослим за старання став веселий, щирий дитячий сміх.

 

День села 2017

23 вересня юр’ївці відсвяткували День села. В цей день у селі було відкрито і освячено два пам’ятники: меморіальний комплекс землякам – учасникам другої світової війни та пам’ятний знак першим поселенцям – засновникам села Юр’ївка. Концертно-розважальну програму підготували колективи Юр’ївського та Нельгівського будинків культури. Було вручено багато подарунків та нагород. Всіх бажаючих могли безкоштовно пригоститися рибною юшкою, узбецьким пловом та сюрпою за мисливським рецептом.

На свято привітати юр’ївців приїхав народний депутат України Сергій Соболєв.

22089157_1901180586799955_3468013899264939399_n

1 вересня у Юр’ївській БЗОШ

Першачки та одинадцятикласники
Першачки та одинадцятикласники

1 вересня для всіх причетних до освітнього процесу гостинно відкрила двері Юр’ївська школа. Радує те, що в цьому році перший крок у шкільне життя зробили одинадцять першокласників, найбільше за останні роки. Школа оновила матеріальну базу. Зокрема народний депутат України Сергій Валентіров подарував п’ятнадцять одномісних регульованих парт для початкових класів, придбано новітнє мультимедійне обладнання. Тож наша школа крокує у ногу з часом і надає сучасні освітні послуги.

Вітаємо учнів, вчителів та батьків з початком нового навчального року. Зичимо нових успіхів та досягнень, здоров’я та благополуччя!