334717_1Шановні друзі!

Сьогодні всі небайдужі до власно долі люди відзначають своє свято – День місцевого самоврядування! Саме з найменшої території, населеного пункту починається розвиток держави. Небайдужість населення, активна життєва позиція відносно того, що нас оточує і є запорукою позитивних змін у навколишньому житті.

Вітаю всіх юр’ївців, людей з активною життєвою позицією, депутатів сільської та районної рад, членів виконавчого комітету, працівників апарату сільської ради, ветеранів праці у місцевому самоврядуванні з цим святом. Бажаю всім міцного здоров’я, наснаги, бажання розвивати своє село та успіху у цій справі. Нехай над нами завжди буде мирне небо, а у сім’ях панує мир та злагода.

З повагою, сільський голова, Сергій Трофименко.

z_dnem_pracivnikiv_s.g._vitannyaШановні юр’ївці, працівники сільськогосподарської галузі, ветерани праці і нині працюючі!
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня працівника сільського господарства! Споконвіку хліб та до хліба на столі були символом працьовитості і благополуччя нашого народу. Сьогодні, як і завжди, ваша нелегка праця дає можливість розвивати село, утримувати соціальнну інфраструктуру, дивитися з надією у майбутнє. Від усієї юр’ївської громади бажаю вам здоров’я, благополуччя, миру та злагоди у оселях, гідної оцінки вашої праці.
З повагою, сільський голова Сергій Трофименко

Вітаємо з Днем працівників осіти

Шановні працівники Юр’ївської багатопрофільної загальноосвітньої школи!
Вітаю Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров’я та довголіття. Бажаю Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Ми цінуємо вашу працю та пишаємося успіхами. Ви та Ваші учні – справжня гордість та надія нашого села.
З повагою, сільський голова, Сергій Трофименко

1

Запрошуємо на святкування Дня села

Запрошуємо всіх бажаючих на святкування Дня села, яке відбудеться 15.09.2018, початок о 09-00 годині біля Будинку Культури. Гостей свята чекає концертна програма, безкоштовна уха, безкоштовні батути та солодка вата для дітей, торгівля шашликами та іншими смаколиками. 

Оголошення

 

18 липня о 10-00 В СІЛЬСЬКОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ВІДБУДЕТЬСЯ СХОДКА ЖИТЕЛІВ СЕЛА ЮР’ЇВКА ЗА УЧАСТЬ ГОЛОВИ ПРИМОРСЬКОЇ РДА БЄЛІЧЕВА С.А.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  • Перспектива газифікації села.
  • Перспектива водопостачання села.
  • Різне.

Новини з дитячого садка

Колект20180326_145017ив ДНЗ “Садко”, творчо підходячи до своєї роботи, продовжує оформлення приміщення недавно відкритої другої групи. Завідуюча закладом, вихователі, їх помічники власними зусиллями оздобили приміщення нової роздягальні для дітлахів. Молодці!